• Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki

• W dniu 10 stycznia 2024 r. uczniowie klas I-III zrealizowali zadania Modułu IV - "Matematyka na basenie " w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki". Uczniowie poznali różne rodzaje basenów, zawody typu ratownik/pływak. Wykonywali zadania związane z praktycznymi elementami takimi jak: długości, miary czy czas. Poznali działanie stopera. Poprzez uczestnictwo w zabawie sprawdzali swoje poczucie czasu. Lekcja była również okazją do zachęcania uczniów do aktywności fizycznej i dbania o zdrowie.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym

• #LaboratoriaPrzyszłości

• W okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły przygotowali ozdoby bożonarodzeniowe wykorzystując sprzęt, który otrzymaliśmy z programu Laboratoria przyszłości. Efekty naszych prac można zobaczyć na zdjęciach.

#laboratoria przyszłości

• #LaboratoriaPrzyszłości

• 22 listopada uczniowie Zespołu Szkół w Siemiątkowie mieli okazję obserwować odległe obiekty. Nauczyciel geografii pani Teresa Ostrowska zorganizowała pokaz dla dzieci z użyciem szkolnego sprzętu pozyskanego w ramach programu laboratoria przyszłości. Zainteresowani podglądali ciała niebieskie z powierzchni Ziemi. Uczniowie byli bardzo zainteresowani i zadowoleni.